Grecja

o Grecji

Podczas naszych podróży małych i dużych znajdujemy miejsca warte zwiedzenia, sfotografowania, opisania i kolejnego powrotu. Często cele, które sobie obieramy są zaznaczone na mapie, a w terenie nie są oznakowane żadnym znakiem drogowym, jak gdyby tam nigdy nie istniały… Innym razem, zupełnie przypadkowo, odkrywamy miejsca „perełki”, które nigdy nie zostało przez nikogo opisane i zaznaczone tablicami informacyjnymi. Zaznaczam, iż wiele greckich zakamarków nadal nie zostało odkrytych na łamach popularnych przewodników książkowych.  Według nas koniecznie ktoś powinien się tym zająć, żebyście Wy również mogli podziwiać dorobek i piękno Grecji. Dlatego wzięliśmy sprawy w swoje ręce. Jako niezłomni odkrywcy nie odpuszczamy i dociekamy informacji co, gdzie i jak, w rezultacie publikując tutaj dla Was wszystkie szczegóły naszych greckich podbojów.

Specjalnie dla Was pragniemy zgromadzić w tym miejscu najważniejsze i najciekawsze informacje o Elladzie. Na blogu Grecja od kuchni będziemy odsłaniać przez Wami kolejne tajemnice, tworząc swoisty przewodnik dla miłośników Grecji.

Współczesna Grecja zachwyca nas swym pięknem przyrody , a mitologia i historia tego kraju jest dla wielu z nas intrygująca i skłania do refleksji  i do poszukiwania prawdy o człowieku.  Jeśli interesuje Was postrzeganie Grecji oczami polskich odkrywców to serdecznie zachęcamy Was do lektury niniejszego bloga. O Grecji napisano już wiele, ale tak „od kuchni” poznacie ją właśnie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *